| ElenaMaria a întrebat:

Cum se fac opturile?

6 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

laughingrolling on the floorlaughing)...sry, da rad pentru ca cineva tocmai a incercat asta p mine si e fainhappy. trebuie sa iti arate careva, nu poti explica cu cuv

| justmeesb a răspuns:

Pai...cum sa-ti explic? e vorba de miscarea soldurilor care imita cifra "8" e ca si cum ai scrie imaginar cifra "8" cu soldurile, sper ca ai inteles cat-de-cat si daca ai un partener te poti apuca de exersat.bafta!

| kidboo a răspuns:

Incearca sa ii faci un 8 cu fundul...pe pla lui. nimic nu'i greustraight face

| DannielZMF a răspuns:

Cum ai avea un pix in fund si ai incerca sa scrii un 8laughing
Scuze de raspuns sad
Bafta!

| RUMBURAK a răspuns:

Cu mine...

| God_1675 a răspuns:

Simplu... uite 88888888888888888888888888