| VelvetLight a întrebat:

Cum se face ca baiatul de care imi place(si stiu din surse sigure ca si el ma place) atunci cand suntem fata'n fata vorbim mult si radem si ne intelegem foarte bine, iar cand vorbim prin mesaje nu are chef de vorba? :O

Răspuns Câştigător
| Dangel a răspuns:

Ca nu se poate uita la formele tale...

2 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Apreciaza asta la un baiat, si anume ca mai bine comunica fata in fata decat pe mess. Asta inseamna ca intotdeauna va fi deschis dialogului. Este un semn bun pentru o relatie, mai ales ca un stalp de baza al prieteniei este comunicarea (nu pe mess sau facebook, ci face to face). Succes

Răspuns utilizator avertizat