| Akid a întrebat:

Cum se foloseste un tampon intern?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il scoti din ambalaj si til bagi in vagin

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai toate informațiile în interiorul cutie.
Să nu uiți să te speli pe mâini cu apă și săpun și înainte și după manevrarea lui.
Mare grijă și la sindromul șocului toxic, este rar întâlnit dar prezent.
Sfatul meu folosește-l când este maxim nevoie, exclus folosirea lui pe timpul nopții.
Pa, pa.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://www.i-medic.ro/......or-interne
Citeşte aici. Baftă!

| Georgiana21 a răspuns:

Ai instrucţiuni în interiorul cutiei de tampoane.
Întâi şi întâi, ai grijă de igiena mâinilor! Pentru că inevitabil îl atingi şi el ajunge într-o zonă foarte sensibilă şi nu cred că vrei să ai parte de vreo infecţie.
Apoi, îndepărtezi picioarele, şi introduci uşor tamponul, aţa rămânând afară. Îl fixezi cu măna (fără a îţi introduce degetele).

| Casiana a răspuns:

Sincer, nu iti sugerez sa folosesti un tampon intern. Cele externe cred ca sunt mai comode si mai usor de folosit. Dar este decat un sfat.

| bruneta18focoasa a răspuns:

Il bagi in gura si astepti sa se umfle, apoi tragi de ata albastra si il scoti!