| Cristina45 a întrebat:

Hei TPU daca folosesc tampon intern (ob ) inseamna ca m-am dezvirginat straight face? dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,variantele sunt multe, le-am putea discuta saptamani intregi, nu uita ca exista inclusiv cazul in care o fata se poate naste fara himen, caz in care nimic si nimeni nu o poate acuza...stiu ca e o extrema!happy
Dar, teoretic, ob-urile nu dezvirgineaza.
Si, moral, virginitatea se pierde cu primul contact sexual.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu.
Inseamna ca nu esti informata, atat.
Textura si forma unui ob sunt astfel proiectate incat nu provoaca "final damage" unei virgine.
Informeaza-ti amicele ironice si atotstiutoare.

| Ekcstsy a răspuns (pentru greece12):

Teoretic nu dar, ar putea sa provoace o ruptura a himenului, depinzand de elasticitatea si grosimea acestuia, si de felul in care isi introduce OB-ul. Si mai ales daca foloseste din alea de marime mare. Oricum la fel in teorie, dezvirginarea se produce dupa consumarea unui act sexual cu penetrare. Daca himenul este rupt din alte privinte, unele persoane considera ca respectiva nu mai este virgina. Parerile sunt impartite.

| Ekcstsy a răspuns (pentru greece12):

Interesanta ultima afirmatie. Poti sa iti arunci un ochi peste ultima intrebare care am postat-o? Ma intereseaza parerea ta in ceea ce am scris acolo. Si nu numai a ta happy. Sa vedem cum se bat cap in cap stiinta cu vorba din popor sa zicem asa happy. si apropo de ceea ce ai spus tu mai sus, da extreme sunt destule, cum este si cea care o domnisoara a ramas insarcinata cu toate ca era virgina happy

| greece12 a răspuns (pentru Ekcstsy):

Da,variantele sunt multe, le-am putea discuta saptamani intregi, nu uita ca exista inclusiv cazul in care o fata se poate naste fara himen, caz in care nimic si nimeni nu o poate acuza...stiu ca e o extrema!happy
Dar, teoretic, ob-urile nu dezvirgineaza.
Si, moral, virginitatea se pierde cu primul contact sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ruperea himeului nu este egala cu dezvirginarea.
Dezvirginarea este penis-vagin.
Si cand te masturbezi si iti rupi himenul ( ca o faci tu sau iubitul ) inseamna ca ai cosimtit actul sexual.

Fundabatting eyelashes? E ca si cum mi-ai da un os, as sti ca am facut ceva binebatting eyelashes puppy dog eyes.

| Pisicutaaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Pff
"Fundabatting eyelashes? E ca si cum mi-ai da un os, as sti ca am facut ceva binebatting eyelashespuppy dog eyes."
asta o pui la toate raspunsurile laughing?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pisicutaaaa):

Nu.

Fundabatting eyelashes? E ca si cum mi-ai da un os, as sti ca am facut ceva binebatting eyelashespuppy dog eyes.

| Mαdαliηα a răspuns:

Mie mi-a zis mami ca nu se foloseste la " Domnisoare " adica " virgine " happy. Zic si eu ce mi-a zis ea.'