| marean a întrebat:

Cum se "lucreaza" cu fetele care se lasa greu?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Trebuie sa le castigi increderea. Sa le arati ca poti fi cine vor ele sa fii. In general trebuie sa iesi din tipar. Trebuie sa faci lucruri mai nebunesti ca sa le arati ca tii la ele si ca tu chiar vrei o relatie. Un simt al umorului bun si o sinceritate si un flirt acceptabil si e a ta.

| LCD a răspuns:

Tre sa ii inspiri incredere

| nutzu' a răspuns:

Iei,, ciocanul " si dai...

| floaredetrandafir a răspuns:

Cu calm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele care se lasa greu, sunt de obicei fetele neincrezatoare, tot ce trebuie sa faci... e sa pari un tip de incredere, sa simta ca tu esti candidatul ideal pentru orice fata.Cu asta le-ai castigat pe jumatate, jumatatea cealalta tine de sarmul tau personal.

| Pustii a răspuns:

Cu cheia de shaptispe!

| gabi_6840 a răspuns:

Incearca sa le lovesti acolo unde ele sunt foarte slabe!
Incearca sa fi tu insuti, sa iti arati partea care te face diferit de restul! Vezi daca e romantica, incearca sa iesi cu ea in locurile retrase, arata ca esti sigur pe tine, arata ca langa tine e in siguranta, inspirai incredere, arata un simt al umorului, arata seriozitate, fi deschis cu ea! Trebuie sa fi atent cu femeile, ele vorbesc putin in general si arata multe, trebuie doar sa le descifrezi gesturile si vezi unde si ce vor! Ele fac mereu primul pas ca sa te incurajeze, iar tu trebuie sa continui si sa le dai ceea ce ele vor, dupa care ele iar vor face un alt pas si tot asa! CEL MAI IMPORTANT, NU INCERCA SA FI ALTCEVA, ALTCINEVA! FI INTOTDEAUNA TU, ORIGINAL, CEL CE E SINGURUL CE DETINE CEVA!

| marean explică:

Decat sa faceti misto mai bine taceti...