| pissi_8742 a întrebat:

De ce le plac la baieti fetele care se lasa greu?

Răspuns Câştigător
| AleX199506 a răspuns:

Nu sriulaughing, e mai misto, mie imi plac si fetele care se lasa usor.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Simplu,cand o fata se lasa greu capata in ochii unui baiat mai multa valoare.Il face sa se incapataneze sa o castige, lucru pe care altii probabil nu l-au reusit.Baietii sunt vanatori, daca vanatul nu merita ei nu se obosesc degeaba si o fata care se lasa usor, e un vanat usor.Nu merita...

| Castiel a răspuns:

Nu stiu eu nu's genul de curvar care cum zice greece imi place sa "vanez" eu caut o relatie lunga/serioasa cu o fata serioasa si de treaba care o duce mintea si matura desigurlaughing ei in cazul asta nu mi-ar placea sa se lase greu ba chiar mi-ar da senzatia ca nu ma place deloc si mi-o scot din cap tongue sau depinde ce semne da dupa ce sa zicem ca pare neinteresanta/m-a refuzat la prima cerere

| RawrLexa a răspuns:

Pentru ca fete care se las' usor sunt si la centura.Le plac ptc. stiu ca au ceva de castigat la o asemenea fata cand au intrat in jocwinking

| Fytzy a răspuns:

Pt ca cele care se lasa greu is mai smechere si nu-l lasa p baiat sa descopere totul din prima intalnire. D ex la prima intalnire il lasa sa o sarute putin iar la urmatoarele 2 intalniri se saruta ca in filme apoi la 4 intalire il lasa sa o pipaie un pic si la urmatoarele 4 intalniri ink un pic si dupa aia dup mai mult timp se culca cu el si uite asa umbla cu el cateva luni daca t lasi usor dai totul din prima seara si nu mai are farmec sa umble cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le lasa impresia profunzimii in gindire.In realitate, de cele mai multe ori, este cel mai ieftin truc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tie nu iti plac provocarile, si nu esti mai satisfacut cand obtii ceva dupa o munca bine facuta.