| BayazidFulgerul a întrebat:

Cum se masturbeaza barbatii. dau funda+vot

19 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Uite te pe net!

| BayazidFulgerul explică (pentru AIRIUS):

Ma uit la mata

| AIRIUS a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Pe langa faptul ca postezi intrebari stupide,esti si analfabet, pentru mine si pentru toti, cu diploma!

| BayazidFulgerul explică (pentru AIRIUS):

Auzi ba dar vezi-ti de tine tupeistule

| AIRIUS a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Nu s a inventat virgula pentru tine? pai te anunt eu ca dupa ce ai scris,,auzi ba,,trebuia sa pui o virgulita! Nu mi place sa ma repet,nu mi place sa te fac asa,dar esti analfabet. i a si un ignor de aici, asa, cu dedicatie!

| wolfman22 a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Tu,cati ani ai ca ai un vocabular cam de pusti de clasa a 3-a! fara suparare dar:tupeistule, mata sunt vechi!

| ionutzul31 a răspuns:

Ce dracul va plictisiti in halul asta?laughing

| EllyFMS a răspuns:

Cu manawinking.

| CariocaAlba a răspuns:

Si-o freaca.winking

| maniunika a răspuns:

își cuprind penisul cu mânuța,ca și cum ai lua o banană în mână, și prin mișcarea de sus în jos, de du-te vino primesc plăcere. În dependență de plăcerea primită este și viteza cu care se mișcă mâna de-a lungul penisului.

| BayazidFulgerul explică (pentru maniunika):

Dar mareste penisu chestia asta?

| maniunika a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Penisul se mareste in timp ce se excita, cind se "scoala".
dar in timp ce baiatul se joaca cu el...cred ca nu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

laughing mai degraba ti'ar mari tie IQ'ul ( adica coeficientul de inteligenta) daca ti'o fraci de cel putin 10 ori pe zi si iti pui in palma Cocolino, sa ti'l faca moaaaaale si pufos! laughing laughing laughing! la cat de inteligent te exprimi, cred ca dintr'o "laba" te'a facut taticu'tau pe tine! ia' intreaba'l! laughing laughing

| Evelyne13 a răspuns:

laughing si-o freaca de sus in jos...cum altfel?laughing cati ani ai?

| ionell1 a răspuns:

Te intinzi frumos pe pat, dai pantaloni si boxeri jos, pui pana pe trofeu, si incepi sa-l mangai!laughing Il freci bah:sus jos sus jos!hee heelaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare ma tem ca numa' barbat nu esti - inca! pana nu iti pica tot puful de pe creierashii aia tai, nicidecum nu ai sa reusesti tu o "laba" profesionista! daca ai bunic, te poate ajuta el, macar sa vezi si tu cum creste! laughing esti penibil de amuzant, pe bune! ia' zine cat face 3 x 3? sashe sau sese? laughing laughing si pentru toate intrenarile tale ar trebui sa se poata da "funda" dar din aia mortuara! laughing fit'ar tarana usoara coptile!

| costellupusor a răspuns:

rolling on the floor Pai stringi bine penisu apoi dai in sus in jos in sus in jos du-te vino acest proces se numeste LABA rolling on the floor