| ancutza_6914 a întrebat:

De ce barbatii casatoriti se masturbeaza?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca in unele ocazii femeia nu vrea sa faca sex si ei folosesc mana ca plan B.

| Pitic a răspuns:

Pentru ca nu au timp de ei nevestele si se satisfac singurilaughing.

| R_8074 a răspuns:

De unde stii? I.ai intrebat?

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pentru ca asa au fost obisnuiti inainte sau poate ca persoanele cu care sunt casatorite nu ii pot satisface in momentul respectiv. fundita?

| Allexis a răspuns:

Pentru ca nevestele nu ii mai satisfac. Multe devin "plictisite" cand e vorba de sex, dupa casatorie. Plus, multi barbati nu se mai ingrijesc - nici macar in zonele intime - la fel de mult dupa ce se casatoresc. In rezumat, sotiile nu le ofera, barbatii se descurca singuri. Acelasi motiv e si in cazul barbatilor care au amante: sotia nu ii mai satisface.

| alliwtsa a răspuns:

Nu nu mai cei casatoriti fac asta, ci toti.Da aia casatoriti o fac mai mult pentru a nu-si insela nevasta...mrg vorba vine

| Eღilia62 a răspuns:

Probabil ca au sotiile plecate in strainatate si ca sa nu le insele...

| Digital112 a răspuns:

Pentru ca nu sunt satisfacuti de serviciile sex -uale aduse de nevestele lor

| ZEU93 a răspuns:

Ca nu totdeauna sotiile vor sa faca sex cu ei happy

| ArcAnna a răspuns:

De ce femeile se masturbeaza? e ceva natural.in cel mai inutil caz nu sunt satisfacuti.dar au si alte idei.gen se inseala unii pe altii

| DE3a94 a răspuns:

Da femeile casatorite de ce se mastubeaza?!(intrebare fara raspuns)

| Andreyuyu a răspuns:

Din cauza ca probabil nu au satisfactie sexuala de la neveste adica ii tin pe uscat cum se zice in popor sau nu vor nevestele sa faca sex cu ei. sper ca te-am ajutat am scris un rasp mai deschis sa spun asa adica scurt si la obiect laughinglaughing