| Chiriac_Ionel_1972 a întrebat:

Cum se masturbeaza o persoana?

Răspuns Câştigător
| AndreyBorona a răspuns:

Vino sa te invat eu.

9 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Cu grija

| vocea a răspuns:

Pai cu multa placere, are nevoie de o mana sau doua indiferent de gen

| Danzell a răspuns:

Cu mana proprie, sau cu mana prientenei/ului in caz ca are.

in caz ca sunt oameni cu dare de mana cu jucarii sexuale.

se pune mana pe salamul barbos si se freaca`n sus si jos, pana iese sos.

| Chiriac_Ionel_1972 explică (pentru Danzell):

Ua sti ce nu am inteles mai nimic dar imi place cum te-ai exprimat

| unknøwn a răspuns:

Inconstient cand esti bebelus. Cand mai cresti, constient.

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Eu mai bine as intreba cum se masturbeaza o nepersoana thinking

| Sergiu72 a răspuns:

Se atinge cu mana pentru a se excita, barbatul iti freaca penisul erect, si in culmea excitatiei, ejaculeaza si se elibereaza de tensiunea sexuala. Femeia singura isi stimuleaza clitorisul si punctul G, se excita, juiseaza si se elibereaza prin orgasm.

| LoseYourMind a răspuns:

Dar cum se masturbeaza un crocodil nu esti curios? thinking laughing

| ronaldo90 a răspuns:

Omule daca e fata isi baga diferite jucarii sexuale in piz.da daca e barbat gandeste-te ca o iei si faci cu ea ca si cand agiti o sticla de apa pe verticala.bafta