| Radandam a întrebat:

Cum se numește acea categorie din filmele porno când soțul își prinde soția/iubita cu altul? Adică trebuie sa aiba un nume în engleza genul asta de filme sau nu știu cum sa caut...

5 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Poate cuckhold?

| MValentin a răspuns:

Eu stiu ca este un fetish asta, dar sa vezi ce doare cand e in real astarolling on the floor.

| Biggiesan a răspuns:

Caught cheating...ai grija cu fetisurile astea! Sa nu cumva sa ti placa si in front of husband!

| ciocanasuonline a răspuns:

Daca vrei, iti pot oferi o experienta live-action, da-mi adresa si cand vii acasa iti vei gasi nevasta inselandu-te cu altul!