| AnnaSuper a întrebat:

Sper sa ma ajutati cu cateva idei, am mai pus intrebarea asta si nu prea am primit răspunsuri pe al meu plac. Caut filme cu înșelat sotul sotia iubitul iubita.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

La cara oculta (2011), La Mujer de mi hermano (2005), Rabbit Hole (2010). The Loft (2014), Bang Gang (une histoire d'amour moderne) (2015), Last Night (2010), Unfaithful (2002), A Deadly Affair (2017), The Other Woman (2014), The Other Man (2008), Derailed (2005), I Am Love (2009), Closer (2005), The Bridges of Madison County...

8 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Nu stiu daca ai pus intrebarea la categoria corecta pentru ca eu sa iti pot recomanda un site RED____
sa iti aica altii continuarea pentru ca nu vreau sa fiu tras de urechi

asa ca la ce iti trebuie mai bine nu mai pierzi timpul ca iti trece viata si incerca tu sa ai iubita ta
si sa nu mai traiesit in povestile altora

pentru ca te trezesti brusc ca ai 30 ani
brusc ca ai 50 brusc ca trebuie sa iti cumperi sicriu si loc de veci
asa e viata asta
trece instataneu

nu mai freca menta pe internet
si traieste-ti viata ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe xhamster gasesti muuulte laughing)

| wj a răspuns:

Prima chestie ce mi-a venit in minte a fost Johnny Sins. big grin

| wj a răspuns:

Vrei sa stii cum, cum sa faci, cum sa scapi, sa demonstrezi, etc.
Vrei filme de inselat->pornhub

| Titan123 a răspuns (pentru wj):

Nu,acolo sunt soț și soție

| CatalinB11 a răspuns:

"Gone girl" iti recomand! Trateaza subiectul pe care l-ai mentionat si de asemenea, este un film bun.

| yonutu555 a răspuns:

Crazy stupid love

| Ivanov456 a răspuns:

Gambitul damei, deși e serial, ți-l recomand happy