| claudiu2053 a întrebat:

Cum se numeste lichidul care iese din pasarica fetelor cand se masturbeaza?

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Se numeste secretie vaginala si cu cat fata e mai excitata cu atat este mai "uda" e ceva normal are rolul de a lubrefia vaginul.

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are un nume concret, este doar un lichid de lubrefiere, secretia vaginala se refera la mai mult secretii (daca mi se permite repetitia)

| mihai69 a răspuns:

Nectar!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambrozie?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce prostie de răspuns, doar ca să ai ce spune?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Exact ca si al tau.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar eu ce am zis?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ca si mine, nimic important sau care sa aiba legatura cu intrebarea. Daca te incalzeste cu ceva mai sunt vreo 6 insi care au facut acelasi lucru.

| j1NNNx a răspuns:

"lichidul" care iasa din pasarica fetelor cand se termina, se numeste "secretie vaginala" happy

| BlitzLikeXd a răspuns:

Secretie Vaginala - cand fata se excita tare si incet incet si este uda!

| Ioana011 a răspuns:

Secretie vaginala laughing.

| cosminelu87 a răspuns:

Din "pasarica" fetelor iese un lichid care are rol de lubrifiere, si nu iese doar cand se masturbeaza ci apare acolo oricand este excitata suficient.
Cu cat este mai excitata cu atat exista mai mult lichid.

| Choper a răspuns:

Lapte

| JJelly a răspuns:

Secretie vaginala happy