| Catalin1227 a întrebat:

Cum se numeste lichidul ce curge din **** fetelor atunci cand sunt excitare?(de preferat termeni academici)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BîlcStefan a răspuns:

Leucoree.Ceva normal la femei.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Antigel

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este vorba de secreţia vaginală ( leucoree ), care este mai abundentă în momentul în care sunt mai excitate.

Toate cele bune.

| mODIN a răspuns:

Smârgâț

| Stefan_Radu_1996 a răspuns:

Sloboz laughing)))

| PaulaLV a răspuns:

Mazga laughing

| xoxo16 a răspuns:

Leucoree.