| Addriana_2885 a întrebat:

Cum se poarta un baiat rusinos si fara experienta cu o fata de care ii place?

Răspuns Câştigător
| fender92 a răspuns:

Pai se poarta mai frumos decat un baiat mai tupeist si cu experienta. Fundita? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

Ii face poze pe ascuns, si seara, tarziu, privindu-le...se apuca de lucru manual laughing)

| Xname a răspuns:

E mult mai timid si de obicei ar incerca sa te evite la inceput tot din timiditate.

| Ana98 a răspuns:

Unii baieti nu zic nimic, tin in ei, chiar daca te duci si vorbesti cu el de exemplu iil intrebi ceva, el iti raspunde scurt si fuge.

| ewtgwees a răspuns:

Pai...Iti spune sincer :"Te ubesc nebunooo!" rolling on the floor Doamne, am facut asta unei fete laughing Ce tare a fost smug