| DenySiGaby a întrebat:

Buna TPU:Vreau si eu gesturile unui baiat care te place (si rusinos si nerusinos)?
FUNDA!winking

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Te ajuta in diverse situatii, te lasa sa intri prima intr-o incapere, te priveste pe furis, eu stiu?

| unknownn a răspuns:

Nu exista caracteristici generale, fiecare se comporta diferit.

| MrSoapte a răspuns:

O lasa mereu inainte, ca sa-i priveasca dosul! Zambeste la cele mai proaste glume ale ei, mereu se arata disponibil sa o ajute in orice problema...si in final, ajunge acasa si se masturbeaza cu gandul la ea!

| akadeaa a răspuns (pentru MrSoapte):

Ai de capu' meu ce raspunsuri dai.Esti o mare figurarolling on the floor
Nice job tongue

| anonymous09 a răspuns:

Este rusinat, se balbaie, se tot invarte cand vorbeste cu tine, nu sta locului, iti aduce complimente frumoase etc.

| Wolfyye a răspuns:

Iti face complimente, sta de obicei cel mai aproape de tine, daca esti intr-un grup, cand intreaba ceva se uita mai intai la tine si apoi la ceilalti, iti vorbeste pe un ton cald..cam asta ar fi.winking

| bizilau a răspuns:

Salut,eu sunt baiat si imi place de o fata.Ma comport in urmatorul fel o ajut la nevoie ii dau atentie toata ziua o conduc pana acasa vorbesc des cu ea. Daca tea sarutat e ca si al tau
MULTA BAFTA