| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate sa iubesc atat de mult un baiat? Simt ca as muri daca ar trebui, pentru el.
Daca va uitati la intrebarile mele, prima este despre inceputul relatiei noastre.
Ma gandesc cum ar fi fost viata mea fara el.Recomand cu caldura tuturor celor ce iubesc cu adevarat pe cineva sa faca ce le dicteaza inima, ea stie mai bine.
Acum il cunosc si parintii mei, le place de el la nebunie, si parintii lui ma cunosc si au o parere foarte buna despre mine. happy
Intrebarea adevarata este: (ce chestie, nu are nici o legatura cu ce am scris mai devremehee hee )
De ce ma excit asa repede? Adica...nu stiu... avem o viata sexuala activa si in pat ma simt cea mai fericita femeie din lume.Nici nu stiu cum s-a nimerit sa fie asa frumos, acum pare si mai frumos.Deci,de ce ma excit asa de repede?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai partenerul la care tii, esti la locul pe care l-ai vrut, ce poate fi mai frumos, la femeie este idealul, de ce exciti, vroiam sa-ti zic una, intreaba-ne cand n-o sa te exciti, pentru perioada asta de viata este clar de ce.

6 răspunsuri:
| pysi a răspuns:

E si normal dupa parerea mea...mai bine ca unele care nu stiutiu cei asta placere adevarata...sa stii ca astai un plus la tine

| Aiamica a răspuns:

Probabil pentru ca il iubesti, esti atrasa fizic de el, si ca te face sa fi feicita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te exciți că ai chef de...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Luchass, chiar mereu?
Adica oricand? Si la masa? straight face
Parca am fi obsedati, nu stiu...
Si el are aceleasi reactii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca il iubesti asa de mult happy

| anda90anduta a răspuns:

Pentru ca va iubiti mult :X