| anonim_4396 a întrebat:

Cum se pregatesc porno actritele inainte de filmari?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Au un proces foarte lung, in general dureaza mai mult decat actul sexual in sine.
Mai intai isi fac analizele dupa fiecare partener schimbat, de obicei un film de 30 de minute, dureaza cam 3-4 zile sa iasa perfect, sunt filmate din multe unghiuri, si fac aceeasi scena pana iese perfect.
Epilatul dureaza cam o ora, bronzatul vreo 30 de minute, baia si machaijul cam, vreo 2 ore, trebuiesc lentile de contact si foarte mult machia pentru a iesi perfect.
De obicei daca actritele porno fac sex anal extrem isi fac injectii pentru a nu simtii durerea, daca actrita porno prefera un anal mai decent atunci ea poate suporta durerea.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Laxative. vrei si tu?laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca fac antrenamente in sala/cabina de proba. big grin

| MULLER96 a răspuns:

Ce vreau?

| IonicaIonescu a răspuns:

Fac baie.