| CostinParazitu a întrebat:

am o intrebare: actritele porno cum nu raman insarcinate dupa sexul fara prezervativ si ejaculare interioara?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vai cati 10 ani ai?

| RAY a răspuns:

Eu unu am vazut ca folosesc protectie plus ca de unde stii ca ejaculeaza ala in vagin? prima oara i face oral ca sa il termine apoi vaginal

| Violleta2022 a răspuns:

Folosesc metode anticonceptionale, care nu se vad: pastile, sterilete, prezervativ feminin samd.

| corbulalbrosu a răspuns:

Folosesc metode de protectie foarte sigure, de regula hormonale sau DIU (dispozitiv intrauterin/sterilet), etc. ceea ce permite ca sperma sa fie ejaculata in vagin in orice moment al ciclului menstrual.

| Catrice a răspuns:

AI auzit de anticoncepționale, sterilet?!

| Plato a răspuns:

Alea ie profesioniste, gogule. Se ezista niste chestii mai speciale asa, nu pentru tot muritoru de rand, intra, extra, de toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii tu ca nu rãmân? Iti dai seama despre ce nr vorbim?
Metodele de protectie niciodatã nu sunt 100% sigure.
Se mai intampla si in normalitate, dapa-i actritelor.

| Public22 a răspuns:

Astea mai mult o inghit. Și oricum au masuri de protectie, stai tu liniștit. Nu o sa rămână niciuna însărcinată, te poți uita în continuare la ele, dacă asta era frica ta. laughing

| Rux04 a răspuns:

Salut. Ori iau pastile anticonceptionale ori au sterilet.

| Zeulastec a răspuns:

De al cat sex fac alea crede-ma au toate bolile si impotenta poate si fisuri anale

| Adry05 a răspuns (pentru Zeulastec):

Cu ipotenta si fisuri anale nu te contrazic, dar legat de boli, am vazut ceva documentar pe Netflix parca si trebuie sa-si faca analize calumea inainte sa poata intra in industrie ca sa nu aiba niciun fel de boala cu transmitere. Deci, desi nu par, cred ca-s mai curate de boli decat multe femei care nu practica asta laughing) avand in vedere ca-si fac analize constant si ele si barbatii.

| Zeulastec a răspuns (pentru Adry05):

Nu ma efer la cat sau *** sa faca boli