| bombonica999XD a întrebat:

Cum se primeste un orgasm?

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Orgasmul nu se primeste el iti vine odata cu placerile sexuale pe care le intretii cu partenerul tau de sex.

| Hαppiηеss a răspuns:

Orgasmul nu se primeste, la orgasm se ajunge atunci cand faci sex cu un barbat care te satisface.

| Maioru a răspuns:

Mai Bombonico tu intrebi cum se primeste de parca spui cum primesti pe cineva in vizita? Cand faci dragoste cu un baiat cand se atinge placerea maxima atat la baiat cat si la partenera apare orgasmul la fata iar la baiat ejacularea.

| DorinCovor a răspuns:

Sa fie primit.