| Hiroomi a întrebat:

Cum se saruta cu limba? Dau fundita. Da, stiu ca este o intrebare stupida dar am nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| ManAndrei123 a răspuns:

Ii bagi limba in gura la partener :)))!
Bine glumesc... uite ce am gasit eu:
"Este cel mai popular tip de a saruta. Acesta implica atingerea limbilor voastre, putind fi o experienta chiar placuta. Iata citeva sfaturi pentru un sarut frantuzesc adevarat.
Deschideti-va buzele peste cele ale partenerului, putin mai mult decit ati face-o la un sarut normal. Astfel va fi mai usor sa puneti limba in gura partenerului.
Puneti limba pe virful limbii partenerului. Nu fortati limba prea adinc in gura celuilalt. Daca doriti va puteti juca cu limba circular cu a lui. Explorati.
Puteti explora difeite moduri de a va folosi limba. Incercati sa treceti virful limbii pe deasupra buzelor celuilalt. "
Am gasit pe un site;) mai exact aici: http://www.la-psiholog.ro/info/secretele-sarutului-perfect
FUNDA? :*

4 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Va sarutati 2-3 secunde doar pe buze apoi scoti limba incet printre buze si vezi daca are aceeasi reactie si partenerul, apoi o retragi, o scoti si mai mult, o atingi pe a lui samd. oricum o sa va iasa dupa cateva incercari, stai calma! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Baiatu2000 a răspuns:

Pai sa zicem ca saruti normal, incet incet, cand deschide gura putin, maseaza-i cu limba interiorul buzelor... O sa te pricepi happy Mult norocwinking

| Augusta77 a răspuns:

Din ce o sa citesti, sfaturile unei prieteni, n-o sa te ajute. lasa totul sa decurga de la sine atunci cind esti cu partenerul, e ft simplu