| Goofy_2510 a întrebat:

Cum se saruta cu limba? sau aceasta vine de la sine chind incepi.

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Vine de la sine. e ceva ce simti happy

| Razvan a răspuns:

Incepi in momentul in care e aproape de tine si vorbiti despre chestii generale.Vine de la sine, insa pe vremea mea baiatul facea prima mutare.Bine a trecut mult de atunci, am imbatranit vremurile s-au schimbat si fetele sar pe baietii apoi se intreaba rusinoase, daca sa faca sex cu el.

| Monica a răspuns:

Totul vine de la sine.Nu-ti face griji in privinta asta.
''Lasa-te purtat de val!''

| Crisstina a răspuns:

Invata LIMBA romana, iar apoi poti sa inveti alte chestii cu LIMBA

| Crisyy a răspuns:

Vine de la sine:p

| whatever1loser a răspuns:

Fii sigur ca vine de la sine, dar trebuie sa ai rabdare sa ajungi la momentul potrivitwinking

| Aleeeeeee a răspuns:

Pai, si eu sunt in situatia aceasta, adica am un prieten de vreo 6 zile si pana acum nu ne'am sarutat cu limba, si de aceea imi este cam,, frica'' pentru ca nu stiu ce sa fac. vad ca, el a avut tentativa de cateva ori dar eu m-am tras repedestraight facenu stiu cum va fi. dar cand va fi momentul sper sa iar binehappy
am nevoie si eu de ceva sfaturi
daca vreti sa vorbim id'ul meu e black_alle97

Kiss:*