Întrebare recomandată | mariiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Cum se vindeca rutina si monotonia intro relatie?

8 răspunsuri:
| William a răspuns:

Despartire.

| neutrino a răspuns:

Asa ceva nu se poate vindeca. Sfarsitul unei relatii nu-l poti anula, il poti doar amana pentru putin timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti gasesti alt partener, iti zic eu ca se schimba multe.

| Voidwithin a răspuns:

Cu diversitate in vietile amandurora.
Incerca-ti sa mergeti la discoteca la un suc in oras, film, sporturi etc.

| Mikhtarian a răspuns:

Prin incercarea unor chestii noi.
Caci daca il lasi,pierzi sentimentele si timpul,iei altul,dupa un timp petrecut si cu asta,tot asa.
Trebuie sa fi serioasa, si sa vorbesti cu el, vorbiti mai mult, sunt de parere ca daca va iubiti, niciodata monotonia nu isi face aparatia intr-o relatie.

| sensualus a răspuns:

Numai daca isi pune si el intrebarea asta

| xanderblackx a răspuns:

Iesiri, faceti lucruri pe care nu le-ati mai facut pana acum, incercati sa va folositi si creierele... si mai mult sex... numai bine

Răspuns utilizator avertizat