| Utilizatoare123 a întrebat:

Cum ameliorati monotonia in relatie? Ce faceti diferit de cum faceti in rutina?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sex salbatic ca in filmele western

| RAY a răspuns:

Ne despărțim apoi ne împăcam

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, depinde ce faceati inainte si de ce acum vi se pare monoton, ca trebuie sa introduceti elemente noi, intalniri romantice, plimbari in locuri nemaicalcate pana atunci samd.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O plimb. Îi fac cunoștință cu pisici.
Și o plimb iar.
Rutina oricum nu e prietenă cu mine.

| Utilizatoare123 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Poate va plimbati, nu o plimbi. Cand zici o plimbi, ma gandesc la o pisica, nu la o iubita.
Unde va plimbati? Te referi la calatorii?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Eu pedalez, deci o plimb.
Da, la călătorii mă refer.
Și ieșiri în parc/natură.
Plimb și pisica.

| dullcat a răspuns:

Masaj, filme, gatit impreuna feluri de mancare cu specific din alte tari.

| GeorgeCazan a răspuns:

O chemi pe mama soacră câteva zile pe la tine.
Apoi după ce pleacă o sa apreciați monotonia, dacă mai sunteți împreună.