| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa ma epilez pe la zona intima, cu ce e mai bine sa o fac?

8 răspunsuri:
| NewLife18 a răspuns:

Cu big-ul!

| Matt24 a răspuns:

De ce epilat? E nasoala senzatia cand creste, plus ca dureaza o zi, doua pana incepe sa creasca din nou.Eu zic ca mai bine te tunzi

| NewLife18 a răspuns (pentru Matt24):

Sa te tunzi nu prea este o varianta, cand vei avea un contact sexual nu va fi prea bine pentru fata

| Matt24 a răspuns (pentru NewLife18):

Mie mi se pare mai comod asa, daca este tuns scurt nu vad care ar fi problema...contactul poate aparea si neprevazut, atunci asta inseamna ca ar trebui sa se rada la fiecare 2-3 zile?

| NewLife18 a răspuns (pentru Matt24):

Nu neaparat la 2-3 zile, poti sa lasi si mai mult, si poate aparea neprevazut doar cu alte genuri de fete

| Matt24 a răspuns (pentru NewLife18):

Ma refeream la ceva spontan,nu programat dinainte. Ceva de genul "Am fost bolnav, ai venit sa-mi aduci temele si pur si simplu s-a intamplat"
Revenind, poate incerca ambele metode si sa vada cum se simte mai comod.

| NewLife18 a răspuns (pentru Matt24):

Cu bigul ar fi mai bine, iti zic asta pentru ca stiu si sunt fata

| AnonymousSs a răspuns:

Cu scotch