| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa ma epilez pe la zona intima, cu ce e mai bine sa o fac

7 răspunsuri:
| vipande11 a răspuns:

Serios? ceara sau aparat de epila? cati ani ai copile?

| ghiCIne a răspuns (pentru vipande11):

Cati vrei tu sa am.tongue Poi depinde cat vrea sa sufere. Asta n-a mentionat.tongue

| vipande11 a răspuns (pentru ghiCIne):

Pai el poate nu stie si chiar incerca. Nu dati raspunsuri in batjocura. Gandeste si uh unpic. (scuze daca team jignit sau ceva)

| ghiCIne a răspuns (pentru vipande11):

Ok, faza cu ceara am aflat-o de la cineva, insa nu stiam sigur. am gresit, recunosc.tongue Poi ar fi bine sa intrebe pe un specialist.

| vipande11 a răspuns (pentru ghiCIne):

laughinglaughing nu e nevoie de un specialist laughing deci e bine ca ai recunoscut si no mai face tongue ca poate si uh ai intrebari serioase si alu o sa-ti raspunda in batjocura si nu cred ca e placut sad

| vipande11 a răspuns:

Crema epilatoare sau un big/gillet ect adica lama tongue dar cu lama ai grija nu te grabi si, si cu crema anti-iritare sunt de acord big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Smulgi cu penseta