| hihigyu a întrebat:

Imi place de-un coleg de clasa. sa-ii spun lui de sentimentele mele?

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Nu ii spune, ai face o mare greseala!
Nu se stie cum ar putea reactiona, ar putea sa te ia la misto si sa te critice si sa te ironizeze, tu la randul tau facandu-te de ras in fata prietenilor lui sau chiar a colegilor.
Daca vrei sa afli daca te place asta e simplu, te dai pe langa el. te imbraci frumos si te faci remarcata (invatand, facand chestii tari, vorbind frumos), si dupa ceteva zile tu tragi concluzii, daca se uita la tine cam des si zambeste cand te uiti la el e primul semn, daca lui o sa ii placa de tine o sa faca el primul pas happy
Bafta!

| alleluia a răspuns (pentru Ovydiw):

Si daca el deja se uita mereu la mine, imi zambeste, ma face mereu sa rad si aproape ca ma urmareste peste tot...ce ar trebui sa fac? (sunt in aceeasi situatiebig grin )

| genokillers121 a răspuns (pentru alleluia):

Tie iti place de el daca iti place atunci spune-i ca iti place de el pe mess prin sms sau cu ajutorul unei prietene

| Ovydiw a răspuns (pentru alleluia):

Pai incearca sa te bagi in seama cu el mai bine, daca se poate incearca sa va puteti intanli voi 2, afara sau undeva. si daca lui ii place de tine o sa iti ceara numarul de telefon sau o sa iti zica ca ii placi.
dar fii atenta la el, cum te priveste, cum se comporta, uita-te atenta la el si o sa iti dai seama de sentimentele si intentiile lui ^^.
Bafta, totul va decurge asa cum trebuie, timpul le rezolva pe toate!

6 răspunsuri:
| ARF a răspuns:

Nu astepta pana nu este prea tarziu. Daca nu iti arati sentimentele, nu stii niciodata ce se va intampla, si iti vei da seama ca este prea tarziu. Decat sa nu incerci, mai bine ristiwinking

| genokillers121 a răspuns:

Mai bine ai ruga o prietena de a ta ca sal intrebe pe acel baiat daca te place sau cum ti de pare ea

| Dimeth0988 a răspuns:

Da dar ai grija cum ii zici mai bine iai zice pe mess ca sa nu iti fie greu daca ii zici in fata.