| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Cum fac sa-i spun la o fata de care imi place, sentimentele mele pentru ea :d Mie cam rusine big grin

Răspuns Câştigător
| xIdiotlollipopX a răspuns:

1. cu un biletel.
2. printr`un prieten
3. pur si simplu in fata
4. ii dai de inteles
5. ii faci cadouri
6. o protejezi
7. ii lasi mesaj pe mess
8. ii lasi mesaj pe facebook
9. te "dai" pe langa ea
10. NU II SPUI rolling on the floor [glumesc laughing ]

2 răspunsuri:
| EvelinaOlivia a răspuns:

Mai intai ar trebui sa.tsi faci prieten un prieten de al ei.si sa intrebi daca ii place de tine. apoi. daca crezi ca ii place.va fi mult mai usor pentru. tine. fetele[cel putin eu]ma astept de la un baiat CHAIR DACA E TIMID! sa-mi spuna in fata.de aici rezulta ca isi invinge timiditatea doar pentru. a.mi spune mie ca ma placeeeday dreamingday dreamingwinkingSucceswinking!

| GeorgianaAaa a răspuns:

Pai daca esti sigur ca ai sanse te duci si ii spui si tu ...mai ocolesti mpic subiectul si te mai uiti in ochii eilaughing)sau daca nu ii zici ca o placi.straight face:d