| MaRiiH a întrebat:

Cum stiu daca o fata ma place, adica seara cand Iesitm ma ia in brate, imi zice sa merg mereu cu ea, se aseaza langa mine, i`a cerut unui prieten de`al meu numarul meu, Mie imi place de ea, Ei ii place de mine, ce credeti din cum se comporta? Si cum sa-i spun ca-mi place de ea? big grin

Răspuns Câştigător
| suntZeu a răspuns:

Scrieti pe mana "I love you" si cand sunteti doar voi si o ti in brate jucativa asa si arata-i ce scrie pe mana si apoi saruto...succeswinking

| MaRiiH explică (pentru suntZeu):

Imi place asta! big grinD, Asa o sa fac.winking, Va spun maine ce a iesit laughing)

| suntZeu a răspuns (pentru MaRiiH):

Astept,poate ai vreo noua intrebare si te pot ajuta

9 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Desigur ca te place!
Si sunt sigura ca tu stii asta,doar ca parca aveai nevoie si de-o confirmare.
Nu ai destula incredere in tine!
Fata asta te place,chiar foarte mult,si se pare ca, cauta orice mijloc posibil sa fie mai aproape de tine.
Acum e randul tau sa preiei initiativa.
Cere-i numarul de telefon (asta daca nu te-a cautat deja) vorbeste cu ea,la putin timp o inviti in oras.
La un suc,la o plimbare in parc,oriunde,nu conteaza locul,important e sa fiti amandoi.
Ajungand acolo,comunicati putin,apoi o prinzi usor de maini, te uiti in ochii ei, si-i marturisesti c-o placi, si-ti doresti o relatie.
Pana la pasul asta nu trebuie sa uiti sa-i faci complimente, si sa-i zambesti!
Succes!

| neutrino a răspuns:

Atunci cand te ia in brate, pup-o si invit-o la un suc.

| h3r a răspuns:

Îi spui, ea oricum îți dă târcoale... deci, ce mai aștepți?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ceea ce ne-ai spus,reiese ca te place.
Invit-o la o plimbarica,la un suc,orice si spune-i ca iti place de ea.
Fii atent la reactia pe care o s-o aiba si in functie de raspunsul pe care-l vei primi, vei stii ce sa faci.

Sa fii tandru cu ea, alint-o (unele fete adora asta) si respect-o.
Ai grija ce scoti pe gura sa nu o dai in bara. laughing
Daca esti timid si crezi ca te descurci mai bine scriindu-i, apeleaza la mess, la facebook sau trimite-i un mesaj.Cu toate ca e mult mai frumos face to face.

Curaj si sa auzim vesti bune happy

| igrek a răspuns:

Te place norocosule, nu mai aștepta și invit-o la o plimbare.

| elena04 a răspuns:

Pai e clar... daca te place si o placi
ar fi bine sa vorbesti cu ea si sa ii explici situatia. daca se poarta frumos cu tine poartate si tu cu ea la fel si o sa vedeti ce o sa iasa
te pup

| MaRiiH explică:

Nu stiu cu`i sa dau Funda! sad P.s mi-a placut Faza sa`mi scriu pe mana )