| RoXx_4194 a întrebat:

Ma topesc dupa un baiat dar nu stiu sigur daca el ma place. As vrea sa va cer parerea asa ca am sa va spun ce fel se comporta cu mine:
1. mereu ma baga in seama
2. mereu se uita dupa mine
3. mereu are tendinta de-a ma lua in brate
4. sunt prima persoana pe care o baga in seama pe mess
5. mereu ma alinta (gen: gurita)
6. mereu este gelos si imi zice ca se simte prost cand un baiat ma ia in brate
7. mereu este trist daca nu-l bag in seama sau il ignor
8. mereu glumeste cu mine si ma face sa rad indiferent de cat de trista si suparata sunt
9. mereu imi ia apararea in fata oricui
10. prietenii lui mereu fac glume de genul: ce faci, mai? ai vazut-o pe nevastata si gata, stai doar pe langa ea? Sau. cand un prieten ii propune sa plece si sunt si eu prin preajma el raspunde ceva de genul: pentru ce sa plec? sau. nu! sau. mai stai ma oleaca.
11. m-a invitat sa merg cu el sa ma plimb de vreo cateva ori

In fine, cam asa se comporta el cu mine. va rog multe raspunsuri
Pupici:*:*

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca te place tu ce vrei sa faci cu el spune-i ce vrei de la dumnealui.

| n30x a răspuns:

E clar ca te place nu inteleg de ce mai intrebi sau vrei sa te dai mare ca esti bagata in seama?happy

| pynnk a răspuns:

E clar te place daca si u il placi incercati sa fiti impreuna:* bafta:*

| Andreea357 a răspuns:

Da te plc 100%, sunt toate semnele cum de nu ti-ai dat seama? laughing pup

| iricool1996 a răspuns:

Te place mai mult ca sigur!

| Rebeca_8189 a răspuns:

Eu cred ca te place mult.Asa ca ce mai asteptati?

| RoXx_4194 explică:

Nu vreau sa ma dau mare n30x doar ca nu sunt sigura pentru ca el se poarta cu mine ca si cum ma place doar ca daca pun o prietena de-a mea sa-l intrebe daca ma place el zice ca nusad

| RoXx_4194 explică:

Dar am mai fost impreuna Pucca happy doar ca ne'am desp sad sh vad ca a inceput sa ma bage iar in seama sh sa se poarte cu mine ca la inceputlaughing