| Rauletzu2002 a întrebat:

Cum stiu daca o fata mă place? Fiindca ea se uita la mine pe ascuns si cand stau undeva incearca sa stea cat mai aproape de mine. Spuneti-mi daca s-ar putea sa ma placa si ce semnale ati mai avea voi daca o fata te-ar putea placea.

8 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Vorbeste cu fata. Asa aflii ce intentii are. Vorbeste cu ea si vezi ce iti zice. Bafta.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti afla sigur daca te duci la ea si vorbesti cu ea!
Faptul ca se uita pe ascuns la tine, este pentru ca si tu te uiti la ea, evident observa asta si de aceea va uitati pe ascuns unul la altul.
Dar ca sa te convingi ca se uita pentru ca te place, trebuie sa mergi sa vorbetsi cu ea, sa-i spui ca-ti place de ea (daca-ti place) si ca vrei sa fie prietena ta.
Cam asta este tot!

| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu o inviti la o plimbare doar in 2. In functie de raspunsul dat de ea iti vei da seama daca te place cu adevarat sau nu. Bafta!

| Calinovatopu1000 a răspuns:

Cu siguranta te place.
Dar fa si tu ceva, încearcă sa intri in vorba cu ea.
Vorbeste lucruri normale cu sari direct la subiect.
Baftă

| Muresan_Geo_1987 a răspuns:

Pai, daca te place incearca sa te bagi in vorba cu ea, fata in fata, si daca nu mai are nici o idee de spus si se uita in partea dreapta jos incearca ca te place. Dar daca nu, spune-i cuiva sa o intrebe. Daca o intrebi tu cel mai probabil o sa zica ca nu.

| Rauletzu2002 explică:

Da dar e cam timida si uneori ma loveste pe ascuns nu stiu de ce s-ar putea sa ma placa

| Rauletzu2002 explică:

Dar daca rade la glumele mele si cineva i-a spus dacai place de mine si am auzit findca am fost in aceeasi camera si ea a zis taci taci oare i-a fost rusine sa recunoasca sau ca nu inteleg

| Rauletzu2002 explică:

Sunt un tip mai timid si imi este rusine sa intreb