| Rauletzu2002 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum stiu daca o fata ma place semnalele ei ar fi uneori sta aproape de mine rade la glumele mele de obicei se uita la mine pe ascuns dar nu sunt sigur daca ma place spuneti-mi voi daca s-ar putea sa ma placa si ce semnale ati mai avea voi.Dau funda

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu intrebi fata daca te place?
Cum am putea stii noi daca nu o vedem si nu stim cine este?

| Damonana a răspuns:

Asa cum toata lumea stie, fetele sunt complicate si foarte diferitehappy adica eu is fata si stiu astalaughing
Semnalele unei fete sunt destul de greu de citit, bine acum depinde de fata, dar putine aleg sa faca primul pas asa ca asteapta ca prin minune sa apara cineva care sa le zica ca le placelaughing) si cum probabil si voi ganditi la fel, toata lumea asteaptahappy
Ok gata am terminat cu tampeniile... In ce ai zis tu acolo ca se uita la tine si incearca sa se aproprie, ei bine da, ar putea sa te placa, dar ar putea doar sa te considere un prieten, de asta tu trebuie sa.ti dai seama pentru ca tu o cunosti. Incearca sa flirtezi subtil cu ea sa vezi cum reactioneaza. Sau daca tie iti place de ea, fii barbat si spune.i, daca nu te place te va refuza ori subtil ori relativ direct. Dar nu.ti face griji, nu e sungura din lume.
Sper sa te ajute multa bafta:*