| yunkky a întrebat:

Cum stiu daca un baiat cunoscut pe mess ma place, el imi spune ca ma place si cand ii zic ca e frumos si ca imi plac baietii amuzanti(el e amuzant)zice ca ma place si ca tremura tot si imi trimite emotikoane gen :X :* >big grin

Răspuns Câştigător
| MissChocolatte a răspuns:

Si eu am o relatie pe net de 9 luni de zile love struck, uu de cat timp te cunosti cu baiatu asta? In fine noi vb si la telefon, si s'ar putea sa ne intalnim si in realitate, nu doar ca ma place ci ma si iubeste " dragostea si dovedeste in timp", baiatul ala s'ar putea sa te placa deoare'ce nu ar trimite emotikoanele alea degaeaba, si daca nu te'ar place nu ar mai vb cu tinewinking

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil sa te placa.Dar, gandeste-te la urmatorul lucru.Cand el iti scrie sau iti trimite emoticoane si vorbe dulci,te emotionezi, faci o mica pauza, il lasi sa se gandeasca ce sa-ti scrie in continuare.Virtualul e intotdeauna lipsit de spontaneitate, lasa loc minciunii si indoielii.Pe de alta parte, este grozav de incitant, e plin de mister si te atrage.Incearca sa iubesti live, un baiat pe care-l privesti in ochi si stii ca nu te minte.Nu sfatuiesc pe nimeni sa iubeasca virtual, e o mare greseala.Vei intelege cand te va dezamagi, desi nu-ti doresc sa se intample!

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pe mess iti poate spune tot ceea ce nu are curaj sa iti spuna in fata, eu nu cred in asa ceva... fundita?

| 0IoAnA0 a răspuns:

Si eu am unu asa pe mess. mai bine ar fi sa te intalnisti cu el si atunci o sa-ti dai seama daca chiar te place sau e doar un badaran care na-re ce face si rade de tine. deci mai intai vezi daca te poti intalnii cu el sa vezi cum se poarta pe langa tine...baftahappy

| DorelSudoru a răspuns:

Poi i-ai vazut tot corpu la weblaughingTre' sa-l vezi cum se comporta in general nu numai cu tine...si de ce nu va intalniti?

| Ezzio a răspuns:

Mdeaaa.Chestia asta mi s-a intamplat si mie asa am facut si eu la una numai sa ma dau mare ca am prietena...nui place de tine crede-ma iti garantez 100% Daca va vedeti face to face poate sa zicem.dar in rest nu. Take care! Pace

| 7cLicK a răspuns:

Hmmm, dar chestia asta nu ti-o poate spune nimeni, decat momentul in care va veti intalnii, mai asteapta putin poate te invita undeva, te duci cu el, stati, radeti, si dupa aia iti dai seama repede, asa ca Peace!
Take care!:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca daca sta atita timp sa te interpeleze pe mess, sa-ti trimita emoticoane cred ca n-o face ca-i esti indiferenta.