| Chnss a întrebat:

Hey.Imi place de un baiat din Constanta si nu stiu daca si el ma place. Oricand ma ajuta cu problemele, se comporta frumos cu mine, imi face complimente.etc. Imi zice " Pisi " pe mess, ma pupa etc. Credeti ca ma place si el pe mine? Acum cateva zile m-a intrebat daca il plac.

2 răspunsuri:
| adelutza29 a răspuns:

Pai eu sincer cred ca da pentru ca altfel nu te intreba daca il placi.
Dar doar el iti poate raspunde cel mai clar.
Inreaba-l si o sa iti raspunde.
Succes!

| d3nut7 a răspuns:

Pai daca tu vorbesti frumos cu el si il placi eu zic ca si el te place din moment ce vorbeste si se comporta frumos cu tine.fi sincera si intreaba-l si tu pe elhappy