| soniabonia99_4070 a întrebat:

Cum te desparti de n baiat fara sa-l afecteza prea tare(rasp urgent)fundita

7 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Fa-l sa se desparta el de tine sau spune-i ca vrei sa te desparti dar o sa-l afecteze (daca te iubeste )

| eme a răspuns:

Pfff nu cred ca va fi afectat. poate doar asa vrea sa para, iar daca ii vei rani ceva, acela va fi orgoliul, nu iti face griji, nu cred ca el ar mai sta pe ganduri daca ar vrea sa-ti dea papucii

| YoungHomie a răspuns:

Nu prea poti sal nul afectezi atata timp cap el tine la tine eu cand m-am desp de fostul prieten l-am sunat i-am zis ca vreau sa ne despartim tongue si am inceput sa plang si apoi era suparat p mine din anumite cauze... dupa ceva timp am inceput iar sa vb cu el si uitase totul...deci daca vrei sa te desparti de el spune-i ca nu prea vezi ca relatia voastra sa ajunga prea departe simti ca nu merge si ca mai bine sa puneti puncttongue sper sa te ajutewinking

| YoungHomie a răspuns:

Inca ceva e un exemplu ...eu de cateva ori era sa ma despart de actualul mei prieten. el mi-a dat papucii din cauza ca era suparat pe mine si cand ne-am intalnit pe strada m-a pupat de parca eram doar amici eu eram cu niste prietene ne plimbam si dupa cateva ore el a plecat acasa nervos din cauza ca ne-am desp, si seara ne-am impacat. e posibil sa nu arate ce simt pe loc dar dupa aia depinde acum si de cat timp sunteti impreuna tongue si cat s-a atasat de tinehee heedaca nu suntti de ceva tmp impreuna no sa fie prea bosumflathee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam norml sa fie afectat, nu crezi? Dar daca i-ai spune ca nu simti nimic pentru el poate va intelege dar sincer nu prea cred!

| gya_8439 a răspuns:

Frate la 11 ani tuh ai iubit?thinking:o

| alexandraaly a răspuns:

Ii spui pur si simplu:te rog nu te supara dar nu mai putem contnua din anumite motive.si el poate ca o sa te intrebe care sunt... daca se supara sa. i treaca! bafta