| fantasy01 a întrebat:

Sall TpU! Am o intrebare: Ce vede un baiat la o fata? Rasp. urgent pls!

Răspuns Câştigător
| lovehurts a răspuns:

Buna`:X
Un baiat vede:
Atitudinea, Aspectul fizic, Comportamentul, uneori Amuzamentul si Tupeul:X

Informativ: Un baiat trebuie sa te placa pentru ceea ce estiwinking Fi naturala :X

7 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna.
Cred ca mai de graba era La ce se uita un baiat la o fata.
Asta e parerea meawinking

| bogdan74688 a răspuns:

Contrar majoritatii obsedatilor, nu ma apuc acum sa bat apropouri legate de fund sau de piept, fiindca toate sunt cam egale cu 0 daca si singurul neuron e ars; prima oara cand ma uit la o fata, ma uit la ochii ei, si aia imi si ramane in minte, chipul ei, dar la fel ca si ochii, zambetul. Si dupa aia, restul corpului.Cel mai important: sa fie draguta, si sa si aiba ceva in cap ( si nu fite ). Sa fie ea insasi.

| ionika17 a răspuns:

Fiecare cu parerea lui! Alti se uita la fund, alti la infatisare(chip), alti compartament, etc.Eu ma uit prima data la o fata, la ochii si la zambet(daca zambeste)dar oricum ma uit la gura ei, dupa aia la comportamentul eihappy

| nimiiiiiic a răspuns:

Exact"BetterThanDrugs"! Cand un baiat se uita la o fata sa nu ai impresia ca.o sa zica:OMG! ce personalitate faina ai. Nu! clar se va uita la fundul tau sau.mai susbatting eyelashes.

| jhonny999 a răspuns:

Daca iti apreciaza calitatile si felul tau de a fi= Iubire
Daca te apreciaza Fizic =Relatie

| musique_1043 a răspuns:

1.chip
2.comportament
3.c*r, tate

| Meow007 a răspuns:

Sincer in ziua de azi baietii se uita numai daca ai sani si cur.asta inseamna daca esti "tunata"//laughing