| Elena1234456 a întrebat:

Cum ti-ai cunoscut partenerul actual?

Răspuns Câştigător
| KimBianca a răspuns:

Pe un site straight face. La inceput devenisem cei mai buni prieteni, apoi...s-a intamplat ce s-a intamplat si chiar daca suntem intr-o relatie ne putem spune totul ca cei mai buni prieteni.

18 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Pe un site.Parea cea mai insuportabila persoana din lume.Si la sute de km de mine, eu cu relatie, pff...foarte complicat. Si uite asa au trecut 4 ani.Cand dam timpul in urma si ne amintim, ni se pare ciudat si funny.Dar uite cum e viata

| FucktheSystem a răspuns:

Chiar de aici de pe TPU.

| CristiB93 a răspuns:

Inca nu am cunoscut-o, dar cand se va intampla asta ( habar nu am cand sad ) promit ca ma intorc si iti spun big grin

| ReiVaN a răspuns:

Pe strada big grin
Nu o cunosteam pe atunci, dar m-am simtit ciudat de atras de ea. Si dupa ne-am intalnit in spital la ortopedie. Eu imi rupsesem picioru, ea mana happy faceam impreuna cat 1 om sanatos laughing
A fost cel mai mare noroc ca mi-am rupt picioru` si am putut s-o intalnesc iar love struck

| Șâret a răspuns:

În oglindă, o complimentam iar ea îmi răspundea tot cu complimente.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Nu am un partener actual.
Pe curând!

| kx123 a răspuns:

L-am vazut pe facebook. La toamna voi fi in acelasi liceu cu el.

| onasis1961 a răspuns (pentru kx123):

Părinţi tăi ştiu ce plănui eşti tu?

| kx123 a răspuns (pentru onasis1961):

Desigur ca stiu.
Eu sunt o eleva premianta, si vorbesc foarte deschis cu partintii mei.
Eu zic sa ma lasi in pace ca eu nu ti-am reprosat nimic!
Nu inteleg ce ai cu mine!

| CiprianFreeLife a răspuns:

Prin oras. happy

| Mariiuta a răspuns:

La prasit ..incearca si tu laughing)

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns:

La scoala

| EUUUUUXXXX a răspuns:

La Plaja tongue

| mishhha a răspuns:

L-am cunoscut la disco in timp ce-mi sarbatoream ziua de nastere un cadou perfect...

| Nicolleta15 a răspuns:

El sta in cartier cu mine, acolo ne-am cunoscut, ne-am jucat volei, si de atunci vb cu el. avem 4 ani impreuna, sper sa tina ff mult relatia. :X