| RAY a întrebat:

Cum v-ati gasit partenera, partenerul actual sau fost?

11 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

La Balul Bobocilor, eu eram pe atenta la spectacol, si el a dat cu berea peste mine, apoi mi-a dat bluza lui, si asa ne-am cunoscut laughing. Atunci aveam prieten, dar n-a mers, asa ca am mai vorbit cu baiatul respectiv si ne-am combinat.
Marea mea iubire insa, am cunoscut-o de revelion, ne-am intalnit, vorbisem inainte. Si de revelion ne-am intalnit si am petrecut impreuna. laughing Tu?

| RAY explică (pentru iiSceneXX):

Inca nu am cunoscuta in viata asta, frumos

| iiSceneXX a răspuns (pentru RAY):

O vei intalni. Eu sunt singura acum laughing Si nici sa imi dai in cap nu gasesc acum baiat, desi vreau. Cand n-o sa am timp, atunci sigur ma voi lovi de cineva. Vei intalni, dar ai grija sa nu-ti pierzi si inima si capul in aceeasi zi.

| RAY explică (pentru iiSceneXX):

Orice fata care se pune in valoare e o printesa parerea mea si poate avea orice baiat vrea, sincer in curand nu prea cred, cum de nu gasesti ca frumoasa esti?

| iiSceneXX a răspuns (pentru RAY):

Multumesc. Nu ma consider frumoasa. Stiu ca se poate avea un baiat daca-l vrei, dar pana acum n-am gasit ceva ce sa vreau, doar 2 care au prietene laughing Din pacate. Voi gasi intr-un final. Oricum, dupa o relatie destul de lunga cum am avut, caut mai mult relaxare si distractie, sa uit si sa trec peste, fiindca nu ma mai implic momentan cu sentimentele, nu din prima.

| RAY explică (pentru iiSceneXX):

Ai dreptate, scuze de intrebare

| iiSceneXX a răspuns (pentru RAY):

Fara scuze, nu imi place. happy

| RAY explică (pentru iiSceneXX):

Ok

| Oana92 a răspuns:

Ahhh:X...eram intr-o zi cu moralul l-a pamant si aveam un sad face pe mess la status si a intrat el in vorba cu mine, nu stim nici acum in ce fel a ajuns idul meu in lista lui, nu ne cunoasteam, nu aveam prieteni comuni si nici nu eram din acelasi oras. A inceput sa glumeasca cu mine, sa vorbim seara de seara si dupa vreo 2 luni ne-am intalnit. Asta era la inceput de 2010....si suntem si acum impreuna.

| BlueViP a răspuns:

Actualul, ieseam de la teatru si nu am vrut sa ma duc acasa asa ca am sunat-o pe o prietena sa vad ce face si l-am auzit pe EL spunand sa ma cheme si pe mine. Am acceptat si a fost atractie la prima vedere. Am stat toti la o masa din mall si el a fost provocat sa ma sarute la Adevar si Provocare. De a doua zi am fost impreuna.

| ILoveMI a răspuns:

Clasicul : pe net laughing)
Ciudat nu? Impotriva tuturor sfaturilor si statisticilor.