| Jameson a întrebat:

Cum tiai imagina viata, daca nu ar exista iubirea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trista

14 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Mi-aş imagina-o cu cratimă.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Iubirea există? >.<

| Rebecca009 a răspuns:

Mai traiesti Einstein? Te-am dat disparut!

| Jameson explică (pentru Rebecca009):

Da mai traiesc, si cum de imi ti evidenta?

| miruna013 a răspuns:

Mult mai usoara.

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Daca vorbim din punctul de vedere al fizicii si psihologiei.Nu ar exista viata.
Este vorba despre vibratii si numai cele de iubire creeaza.

| Dariusuu a răspuns:

Aproape tot asa, putini sunt cei care iubesc cu adevarat. Cateodata incepi sa crezi ca esti imposibil de iubit.

| pisicutzamik a răspuns:

Fara griji, dar plictisitoare!

Răspuns utilizator avertizat
| DaSuntAnonima a răspuns:

Mamele si`ar lasa copii in secunda 1, copii ar muri de foame ca n`au ţâţă sa suga big grin
lumea s`ar sfarsi...

| kagome17 a răspuns:

Pentru cei care stiu sa iubeasca cu adevarat nu cred car putea sa-si imagineasca viata fara iubire deoarece este un sentiment foaret frumos...pentru mine viata fara iubire ar fi trista si plictisitoare, chiar daca mai sufar si din iubire fara aceasta viata n-ar avea sens

| cosminandrei a răspuns:

Fara iubire mi-as face de cap ar fi foarte trist iar daca mi-s-ar intampla asta iti spun sincer m-as omori

| Darla2007 a răspuns:

Ca o mancare fara sare si piper - nu-ti afecteaza inima, dar nici nu o savurezi.

| Ionut555 a răspuns:

Perfecta!