| alexutzudragutzu a întrebat:

Cum trebuie sa faci sex?
cum iti pierzi virginitatea?

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

Sexul se face dupa buna placere a fiecaruia.
La fete, te dezvirginezi cand se rupe himenul, la primul contact sexual sau, eventual, la o masturbare.
La baieti, te dezvirginezi cand se rupe ata, dar in cazul asta se rupe mai greu, si nu se prea intampla nimic cand se rupe. La fete ori curge sange, ori simt o durere ca o intepatura de albina in vagin.
Multa bafta.

| OodanteoO a răspuns (pentru Aleqa):

Ma u esti prost, ma la baieti nu se rupe tontule cand faci sex se intide cea ce ziceti voi a fi,, ata,, doar cand de masturbezi in exces si,, ata,, e prea subtire se rupe si curge sange deoarece penisul e bogat vascularizat

| Aleqa a răspuns (pentru OodanteoO):

Si de ce dracu' ma faci prost cand sunt fata, tont nu sunt si daca nu stii, INTERESEAZA-TE. Copil fara viitor.

| alexutzudragutzu explică (pentru OodanteoO):

Prosta-i mata

| OodanteoO a răspuns (pentru alexutzudragutzu):

Alt tont ma eu vb cu alequ ce nu intelegi dar u nu sti deloc frate, copii care sa baga ins eama degeaba

9 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Sti tu... bagi tancu in padure, veverita la scorbura, levieru in sacosa, scobitoarea in cana, ciufuli maimuta, dai la gogoasa, parchezi cadillac`ul roz... laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poţi.

| MrAlex a răspuns:

Mai cresti tu putin si o sa iti dai seamawinking

| Fulbaster a răspuns:

O faci numai atunci cand cu adevarat iubesti pe cineva!