| Skidoodle a întrebat:

Daca faci sex oral iti pierzi virginitatea?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Virginitatea este un concept, care se refera la puritate la inocenta.
Ori daca tu faci sex oral si anal, crezi ca mai esti virgina? Nu fetita, inocenta si puritatea au zburat, odata cu inceperea sexului.

| Skidoodle explică (pentru Violleta2022):

Sunt baiat you know si am facut-o cu un baiat...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Skidoodle):

Bravo! Acum nu mai esti virgin si ai devenit popo...

| Andreeush a răspuns:

Nu, însă psihic nu mai ești pură.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Virgina mai esti practic.
Teoretic nu, pentru ca virginitatea inseamna puritate, nu doar himen.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Este băiat cel care a pus întrebarea

| ThePitPew a răspuns:

Nu inteleg ce legatura are asta cu virginitatea. Este ca si cum ai spune ca dca ai pune dopul pixului acesta nu va mai scrie daca intelegi la ce ma refer. Nu prea stiu cum sa ma exprin insa ca concluzie sexul oral si cel anal nu iti pierd virginitate. Mersi anticipat.

| Blackcat696210 a răspuns:

Fizic nu, acum mental intr-un fel