| jonnnyyy a întrebat:

Cum trebuie sa fie prima noapte de dragoste pentru o fata? cum sa fie alintata,trebuie ceva special? voi fetele cum v-ati gandit sau cum a fost? v-a impresionat partenerul,a fost ceva special(lumanari, sampanie, etc.)Astept cat mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jonnnyyy, sunt atat de multe de spus si totusi atat de putin importante. Prima noaptea cu siguranta nu va fi ca a2a, a3a. Dar e sigur ca cele care vor urma dupa prima vor fi mult mai bune. Prima data este data "experimentelor" ca sa zic asabig grin. Cel putin unul din parteneri e neexperimentat, deci nu se aduce in discutie o noapte de dragoste ca in filme. big grin
Cateva sfaturi : Nu planifica data cand doresti sa fie prima noapte a ta/a ei, ai grija la protectie si multa bafta in rest.

PS: Lumanari, sampanie, flori si ce mai vrei tu sunt o idee buna, dar daca iti pui mintea putin mai sus de standarde poate iese ceva mai tare si prima ei experienta nu va fi intr-un pat cu lumanari, ci pe plaja, in mare, pe bloc ( laughing ), oriunde.big grin

22 răspunsuri:
| Crisstttina a răspuns:

Eii mie mi-ar fi placut sa fie ceva romantic day dreaming
lumanarele, putina votka smug

| soul2soull a răspuns:

Conteaza sa fie atunci cand trebuie decorul nu conteaza mult ca doar nu te uiti prin apartament cand faci sex sau nu te uiti la lumanari big grin conteaza sa fii bine excitata ca sa nu ai dureri la penetrare

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Eu nu mam culcat cu nim eni, dar nu vreau chestii din astea(lumanari, sampanie, etc.)De fapt nici nu vreau sa stie ca sunt virgina.(numi e rusine, din alte motive,)dar cred ca fiecare femeie vrea chestii din astea romantice, si eu vreau, dar nu din prima pentru ca eu sunt mai rece de fel si numi prea plac acste gesturi, dar fiecare cu gusturile lui.P.S. Defat ar fi bine niste sampanie sau o tequila.

| Ina93 a răspuns:

Depinde cat de romantic e baiatul de langa tine.
ca daca este unul din ala gata acum te culci cu mine si nu ai ce sa zici
sau depinde daca tu esti romantica cu el
sa il astepti cu petale de trandafir, sampanie lumanari ..atuncea ca baiatul de langa tine o sa fie mandu de tine

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Eu vreau doar tequila, fara lumanarele.P.S.sampania e cam slaba.

| ƒαηтαααα a răspuns:

Nu neaparat cu sampanie lumanari etc important este sa va simtiti bine amandoi si daca esti virgina primul tau act sexuall trebuie sa fie ceva frumos placut sa-ti amintesti cu drag de acele clipe minunate sa te ia cu usurelul nu cu forta daca ma intelegi ce vreau sa zicbatting eyelashesDaca vreti sa fiti mai romantici da intr-adevar puteti in camera sa puneti lumanari becu sa fie stins lumanarile aprinse fara sampanie ca daca va apucati de baut e clarlaughingeu te'as sfatui asa cu lumanari si sa fie ceva frumos inecet si cu calm caci graba strica treabawinking

| IMC90 a răspuns:

Hahahahaha

te crezi in telenovele?

| MissDyDee a răspuns:

La mine a fost cu lumanarele parfumate cu muzica in surdina si cu sampanie inainte de tot..si dupa multe saruturi mangaieri ca sa te faca sa te relaxezi..acum depinde si de personalitatea fiecarui baiat...

| Amelya02 a răspuns:

Sa fie una frumoasa, ca doar e prima noapte!

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Intr-adevar,trebuie sa fie de neuitat dar de ce intr-o camera si nu intr-un foisor pe inserate, vara.Si intr-adevar trebuie luat incetisor, e un moment unic si trebuie sa fie din dragoste.Eu nu recomand cu bauturi acoolice, poate doar sampanie, putin.Ar trebui sa fie tainic,sa va dezbracati incet, hainele sa curga repede de pe voi. Mangaieri, giugiuleli, nu totul dintr-o data, sexul salbatic poate fi inspaimantator pentru o prima noapte de dragoste

| esco a răspuns (pentru Crisstttina):

Mai bine sampanie

| Crisstttina a răspuns (pentru esco):

Nee :d mai bine te ametesti putin day dreaming dupa totul e mai palpitant happy

| esco a răspuns (pentru Crisstttina):

Am mai multi ani decat tine.crede-ma, stiu cum e mai bine tongue

| dydyyyy a răspuns:

Eu cred ca esti mult mai responsabil treaz. daca o sa beti tequila cum zici tu s-ar putea sa nu iti mai aduci aminte de amanuntele frumoase si poate te trezesti si cu o sarcina din neatentie.e problema ta ce faci dar sa nu uiti un lucru:sa nu faci nimic din ceea ce nu iti doresti sa faci.bafta!

| Crisstttina a răspuns (pentru esco):

Da sigur happy Ce conteaza cati ani ai? sickj e aiurea

| esco a răspuns (pentru Crisstttina):

22 happy
nah poate nu conteaza cati ani am, dar crede-ma ca e mult mai bine cu sampanie decat cu vodka tongue
de unde esti?

| Crisstttina a răspuns (pentru esco):

Cluj happy

| IMC90 a răspuns (pentru Crisstttina):

Voi va faceti lipeala pe net?
Nu pe bune, aveti si mesagerie privata laughing Luati-va o camera rolling on the floor

| Crisstttina a răspuns (pentru IMC90):

In primul rand calmeaza-te!
al 2 lea rand nu e problema ta ce fac altii happy
al 3 lea rand am prieten si ma daore undeva de toti ok?happy
Deci calm!

| IMC90 a răspuns (pentru Crisstttina):

Ti se pare ca scot fum pe nari? laughing

| Crisstttina a răspuns (pentru IMC90):

Serios termina! happy

| Garffield a răspuns:

I'm the 90 years old virgin with 300 cats. love struck