| yolo990 a întrebat:

povestiti-mi despre prima voastra noapte de dragoste, cind s-a intimplat, cum a fost si cit mai multe detalii. In special de la fete astept raspunsuri. :*

2 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Precizez ca s-a intamplat cu iubitul meu actual. Acasa la el, petale de trandafiri pe jos, instalatia de impodobit bradul ca ii era frica sa nu luam foc daca adormim cu lumanarile aprinse si sticla de sampanie pusa la rece. Trebuia sa fie prima mea data. Am intrat in bucatarie sa beau apa si am vazut sticla de JB asa ca m-am hotarat sa beau un strop si sa fumez o tigara ca sa scap de emotii. Am baut o sticla in doi si apoi ne-am pus sa dormim. Ne-am trezit a doua zi pe la vreo 5 seara... Dupa aceea sunt prea multe detalii. Pe alea chiar nu ti le povestesc

| LoveSleep a răspuns:

Pai sa vezi. Am fost la ea, era noapte. Mirosul de la masturbarea de acum 5 minute încă persista. Nu se vedea nimic, întunericul atingea cote maxime. M-am pus în pat, i-am simțit trupul cald, ca un orgasm de vară. Am dezbrăcat-o și când să facem voia lui Dumnezeu, m-am trezit.
Ce vis am mai avut.