| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ce inseamna pentru un baiat prima noapte de dragoste?
Cum vad baieti mai mult asta? Satisfacerea de sine sau un act de dragoste si pentru el si pentru ea?
Astept mai multe raspunsuri din partea baietilor. Multumesc de atentie :* :* :*

Răspuns Câştigător
| Făgăraş a răspuns:

Domnisoara draga ce intrebare frumoasa ai pus, pacat sincer de raspunsurile pe care le vei primi! Ma gandesc ca pui o intrebare sincera!
Cultura media si societatea din ziua de astazi pune accent pe placere, pe trairea clipei! Deci in asemenea context, noaptea de dragoste se reduce la o partida de amor pe care niciun poet din istoria omenirii nu o poate descrie! Eu vorbesc din perspectiva majoritatii baietilor! Bineineteles poate ai norocul sa gasesti si baieti, pentru care, prima dragoste, sa nu se reduca la o terapie sexuala de noapte!
Eu ti-as recomanda sa ai grija la ceea ce doresc baietii si mai ales la ceea ce vad ei prin " prima dragoste "!
Un sfat pentru toate fetele: sunteti persoane nu obiecte sexuale!

| L1feDRAIN a răspuns (pentru Făgăraş):

Pur adevar,
Sa stii ca mai luminat.
Sunt total de acord cu tine. Nu am avut inca relatii sexuale, dar nu mi le doresc inca, dar cind o s-o am. o sa fie o noapte de ne uitat!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prima noapte de betie in care nu sti cine esti si cu cine ai facut-o, cred ca e o mandrie ca devenim barbatii cu ocazia asta cel putin asa se presupune, eu nu am simtit nu stiu ce mare satisfacetie a fost cam pe graba si aveam si teama bine eram mic pe vremea asta, dragoste da cu persoana iubita da e ceva banuiesc ca ai orgasm de 4 secunde atunci nu stiu, nu am cunoscut inca o fata care sa iubeasca cu adevarat si sa nu minta in proporti mari si da sa nu joace teatru, cand o sa cunosc isi comunic pana atunci eu fac sex nu dragoste, pot spune sunt virgin in dragoste

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care un barbat nu reuseste sa-si duca partenera de sex pe culmile placerii astfel ca partenera in momentul climaxului sa ajunga la orgam mai bine sa-si faca o laba pentru a nu necaji fara rost/inutil femeia. Rostul sexului este de a oferi si primi in acelasi timp placere si satisfactie. Majoritatea cuplurilor se destrama exact din aceasta motiv/pricina, imposibilitatea masculului de a-i provoca placerea suprema partenerei de viata. Sper ca in viata ta sa ai parte doar de astfel de raporturi sexuale care intotdeauna sa se termine cu un binefacator orgasm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragoste sau sex? Ca dragoste nu stiu sa fac, n-am inteles niciodata unde trebuie sa stau...