| GulDan a întrebat:

Cum trebuie sa ma comport la prima intalnire cu o fata? n-am idei ce sa fac si despre ce sa vorbesc ca nu o cunosc sa stiu ce-i place...
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AndyAlex533 a răspuns:

Salutare!
Păi la prima întîlnire spui ce simţi, spui ce bine arată ce elegantă este, dar foarte important, NU SPUNE CA O IUBEŞTI, asta nu se face din prima întalnire.
Să ai baftă la întîlnire!
Numai bine şi sa nu uiţi de fundă!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Prima intalnire este informala: te interesezi ceea ce ii place ei, apoi, pentru urmatoarele intalniri, iei masurile necesare.

| iDroid a răspuns:

Fii tu insati happy o sa-i placa happy

| Wst_Talyda_1990 a răspuns:

Fii tu insuti, nu fii necioplit sau ceva de genul, fi dragut, aratate interesat de eawinking