| vadsuntete a întrebat:

Trebuie sa ma intalnesc cu o fata....si nu prea stiu cum sa ma comport, ce sa-i zic...ce as putea face sa fie o intalnire perfecta. big grin Niste idei/pareri? Multumesc. Funda celor ce ma ajuta big grin

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Trebuie sa fi matur in gandire.Nu recomand glumele in exces -la prima intalnire.Fa-o sa intelega ca ai planuri de Viitor si ca nu o vezi doar ca pe un obiect de fu*tut.Fi asa cum esti tu, ca sa nu aiba surprize mai pe Viitor! Fa cu ea atingeri si foloses-te dirty talk -nu vrei sa ajungi in zona...

| kandaraki a răspuns:

Fa-o sa zambeasca mai mereu si vorbeste-i/povesteste-i lucruri interesante si ceva intrigi, adica cumva sa o frapezi un pic

| julliema a răspuns:

Stiu ca suna a cliseu, dar fii tu insuti, chiar daca ti se pare mai greu. Fii spontan, fa ce simti in mometul ala.fii asa cum esti tu de obicei.Asa o sa ii dai si ei ocazia sa te cunoasca asa cum esti si nu sa aiba surprize mai apoi. Bafta.

| vadsuntete explică:

Ce inseamna dirty talk?