| Marius925990 a întrebat:

Cum trebuie sa o penetrezi pentru a avea ea orgasm? in ce unghi si pozitie?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Loool, daca ar fi o schema standard toate femeile ar fi satisfacute

| Emilian65 a răspuns:

Incearca toate pozitiile pe care le stii si vezi care este cea mai buna.

| Yon1470 a răspuns:

Incearca s-o agati de lustra si sa-i spui sa-si dea drumul de acolo direct peste tine, o sa aveti un orgasm exploziv!

| NRazvan a răspuns:

Pune-o pe burta cu picioarele apropiate si infuge-te-n ea happy La mine a mers.