| Claudiu709 a întrebat:

Cum trebuie sa se comporte un baiat cu fata de care este indragostit avand in vedere ca fata vrea sa ii dovedeasca ca sentimentele lui sunt sincere?

Răspuns Câştigător
| xanderblackx a răspuns:

Sa fie atent, rational, sa-i fie alaturi NECONDITIONAT, s-o faaca sa se simta protejata, s-o inteleaga, s-o alinte DOAR CAND E CAZUL, sa nu minta si mai ales sa realizeze mai intai daca acea fata merita toate astea. in rest toate vin de la sine. acum nu stiu nici ce varsta aveti de vreti sa va tot demonstrati "iubirea adevarata"... numai bine

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

S-o respecte, sa emane incredere, sa se comporte frumos cu ea, generos, sa incerce sa ajunga la un punct comun.

Răspuns utilizator avertizat
| jj95 a răspuns:

Pai de cele mai multe ori baiatul trebuie sa fie sincer si deschis unei relatii cu o fata.
bafta