| 22091998 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum sa fac o fata sa ma placa avand in vedere ca sunt un baiat destul de timid! Dati-mi va rog niste sfaturi sincere!
P.S.Am 16 ani!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot esti timid, contacteaz-o pe retelele de socializa: facebook, messenger etc.
Vorbiti despre orice va vine pe moment: hobby-uri, muzica preferata, timp liber, scoala, foste relatii etc.
Treptat, daca e interesata va veti apropia si o poti invita linistit in oras. Fa-o, prin felul tau de a fi, cu ajutorul umorului sa fie interesata de tine, sa-si doreasca sa vorbiti.

Daca nu se va intampla asta, trecem la... urmatoarea!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sincer, in starea in care te afli, nu ai cum. Fetelor nu le plac mormolocii.

| Latinmoon a răspuns:

Vorbesti cu ea, te imprietenesti si o scoti in oras apoi vezi si tu va potriviti sau nu, daca da ati putea sa fiti si impreuna insa nu trebuie sa te grabesti.winking