| SentymentColorat a întrebat:

am si eu o intrebare cum vrea un baiat sa se comporte o fata atunci cind sunt singuri?!

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

Animalica

9 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Inainte de toate sa fie ea insati!
Glumeata, sincera, sa nu fie superficiala, sa nu vorbeasca mereu, sa stie sa asculte si mai mult sa fie femenina!

| zuzu a răspuns:

Cred ca sa fie ea insusi.

| dragos9234 a răspuns:

Sexolete.

| drhotzu a răspuns:

NORMAL!
mie imi plac femeile normale la cap!

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Ma mir ca n-ai luat funda.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Iti bati joc de imaginatia meahee hee

| xIonutzu a răspuns:

Pfaii cand esti singur cu o fata incepi o atingi pipai pe fund etc si dupa sari pe ea si dai la treaba rolling on the floor)))))))))))

| notziv8 a răspuns:

Sa stati langa noi si sa ne excitati prin gesturi si miscariwinking

| tudorashMD a răspuns:

Una stiu sa fii rea! Adica tu sal conduci pe el nu el pe tine!happyNu stiu da pe mine m-a excitat! Fii oliaca Dracushor