| xPartyStart a întrebat:

Cum trebuie sa vrajesti o fata, cum le place fetelor sa se comporte un baiat cu ele?

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Natural.

| DNSK a răspuns:

Voodoo. alte vraji nu stiu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie să ai bani pe tine, altfel nicio fată nu se uită la tine, ele doar bani si distractii vor.

| elleme a răspuns:

Heei! Pai in primul rand trebuie sa fii tu, sa vorbesti frumos cu ea si incearca sa dezvolti un subiect comun de discutie, zambeste-i mereu, fi dragut cu ea si chiar daca ai emotii incearca sa nu le afisezi prea mult.bafta :*

| RAY a răspuns:

Depinde de fizicul tau inaltimea, frumusetea, comportament, statul social, eu recomand sa experiementezi viata pana devi matur nu te grabi sa te insori sa faci copii ai tot timp

| neutrino a răspuns:

Orice fata normala viseaza la un "Fat Frumos", care sa o curteze si sa aiba si un portofel corespunzator cerintelor zilei de azi.

| ywar a răspuns:

O fata, pentru ca banuiesc ca nu e vorba inca de o femeie in toata firea, se va bucura daca va fi suprinsa cu o mica surpriza si nu musai costisitoare, se va bucura de compania unui baiat amuzant, se va bucura de un baiat care stie sa se poarte - cu toate ca aceste valori cam dispar dupa cum vad eu. Dar asta e consideratia unui om care e trecut de bariera celor 30 de ani si gandeste altfel.

| HueyFreeman a răspuns:

Tip: Nu asculta sfaturile de la fete, ele iti vor spune inconstient ce functioneaza pentru ele sa atraga baietii. Daca vrei sa prinzi peste, nu te duci la el sa-l intrebi de momeala, te duci la pescar.

| Mussette a răspuns:

Sa fie asa cum e el. Sa nu joace teatru. Daca e sa-l placa, il place asa cum e.
Si daca baiatul face tot ce vrea fata, ea tot nu-i multumita. Asa ca fi natural.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut odata o parodie cu unu care mergea cu " cardul lipit de frunte si atragea o multime de fete, incearca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respectuos, cu simtul umorului

| Voidwithin a răspuns:

Natural fara teatru ieftin ca asa vedeti daca va potriviti.

| Chiriac_Ionel_1972 a răspuns:

Ii spui,, aia mamasita faci favor?,, si bine inteles ea spune,, ce favor sa-ti fac ma?,, si tu spui,, imi dai si mie numarul de telefon?,,[cu atitudine]

| Anonimata23 a răspuns:

In primul' rand trebuie sa uiti de celelalte fete, sa ai ochi numai pentru ea, dar nu exagerat!
Si apoi fii tu insuti!